pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu

Americká nebankovní hypotéka

Americká nebankovní hypotéka je úvěr, kterým lze financovat rekonstrukce domů, stavbu, vybavení domácnosti, dovolenou, zkrátka peníze můžete použit na cokoli. Americká nebankovní hypotéka je charakteristická tím, že ten kdo hypotéku splácí, ručí svým bytem nebo domem, který je v jeho osobním vlastnictvím.

Americká nebankovní hypotéka je vlastně neúčelovou půjčkou, žadatel o tuto půjčku nesmí být mladší 18 let. O americkou nebankovní hypotéku můžete žádat najednou s dalšími třemi žadateli, společně ale musíte žít maximálně ve dvou domácnostech. U americké nebankovní hypotéky je úroková sazba nižší než u spotřebitelských úvěrů, doba splatnosti je ale delší. Výše americké nebankovní hypotéky je poskytována do 70% zástavní hodnoty nemovitosti, výše americké nebankovní hypotéky je v rozmezí 50 000,- Kč až 30 000 000,- Kč. Délka splatnosti u americké nebankovní hypotéky je 3 – 20 roků, hypotéka ale musí být splacena nejpozději do 70 let věku žadatele.

Za americkou nebankovní hypotéku se ručí formou zástavního práva nemovitosti, která je zkolaudována, ve vlastnictví žadatele, nemovitost musí být zapsaná v katastru nemovitostí a musí být na území České republiky, nebo je zastávce třetí osoba.

U americké nebankovní hypotéky nemusíte dokládat příjem a i když jste evidováni v registru dlužníků, můžete o hypotéku žádat, jelikož společnosti poskytující tyto hypotéky do registrů nenahlížejí.
Americkou nebankovní hypotéku lze zajistit z pohodlí svého domova, v případě, že si svou žádost podáte on-line, schválení hypotéky je v období mezi 7 až 14 dny.

Výhodou americké nebankovní hypotéky je v tom, že peníze lze použít na cokoli, úvěr lze splatit celý najednou bez jakýchkoli sankcí, nebo nemovitost, kterou ručíte můžete prodat i s hypotékou. K nevýhodám lze přičíst to, že musíte zaplatit výdaje na odhad nemovitosti a výpis z katastru nemovitosti. Navíc nemovitost musí být pojištěná, nebo musí být sjednáno životní pojištění.půjčka

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server