pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

Banco Popolare

Banco PopolareJedná se o silnou bankovní společnost , která je velice úspěšná na světovém finančním trhu. Společnost byla založena v roce 1876, současné době má více než 2200 poboček. Jedná se o italskou společnost, nejvíce poboček má tedy v domácí Itálii.

V České republice má Banco Popolare 6 poboček, které jsou především ve velkých městech. Pobočky Banco Popolare se nachází v Brně, Liberci, Mladé Boleslavi, Brně, Plzni a samozřejmě v Praze.

Služby, které Banco Popolare nabízí, jsou velice široké. Jelikož se jedná o univerzální bankovní institut, zaměřuje se více než na fyzické osoby spíše na soukromé podnikatele a menší společnosti. Banka nabízí několik možností běžných účtů, nabízí také celou řadu úvěrů.


Kontakt:

Banco Popolare Česká republika, a.s.
Lazarská 1718/3, 110 00 Praha-Nové Město

http://www.bancopopolare.cz
Telefon WORK: +420 224 990 281
Fax FAX: +420 222 510 099
E-mail: EMAILinfo@bpcr.cz

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server