pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

Česká národní banka

Česká národní bankaJedná se o hlavní a ústřední banku na území České republiky. Česká národní banka (ČNB) je státní orgán, jehož cílem je mít dohled nad finančním trhem v ČR. Sídlo České národní banky je v Praze.

Místo, na kterém stojí v dnešní době sídlo České národní banky, bylo založeno již v roku 1230 po založení Starého města Václavem I.

Česká národní banka, jakožto ústřední banka ČR, má za úkol vykonávat dohled na finančním trhem. S tím souvisí i činnosti, které banka vykonává, konkrétně se jedná o určování měnové politiky, vydávání mincí a bankovek, zúčtování bank, řízení peněžního oběhu.


Kontakt:

Česká národní banka
Na příkopě 864/28, 110 00 Praha-Nové Město

http://www.cnb.cz
Telefon WORK: +420 224 411 111
Fax FAX: +420 224 412 404
E-mail: EMAILinfo@cnb.cz

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server