pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

Cetelem půjčky

Společnost Cetelem a. s. je považována za jednu z největších finančních společností jež působí na našem trhu. Cetelem svým klientům nabízí osobní půjčky, spotřebitelské úvěry na nákup zboží na splátky v obchodech, dále to jsou úvěry na automobily nebo motocykly a také kreditní karty.

Osobní půjčku Cetelem můžete použít na rekonstrukci bytu nebo na koupi nového bytu, na nákup nového nebo ojetého vozu, zkrátka záleží jen na vás na co peníze použijete.

Další druhem půjčky u Cetelem je online půjčka. Výhodou této půjčky je především její rychlost je závislá na tom, jak rychle jste schopni dodat všechny podklady pro její vyřízení.

Osobní půjčku po telefonu Cetelem vám pomohou získat úvěroví specialisté, kteří s vámi po telefonu proberou jaké máte představy o financování půjčky a taktéž vám navrhnou řešení, které vám bude pokud možnost co nejvíce vyhovovat.

Pokud nemáte doma PC nebo internet, pak máte možnost vyřídit si půjčku na pobočkách společnosti Cetelem, a to osobní půjčku nebo Combi půjčku Cetelem. Zaměstnanci společnosti vám velmi rádi a ochotně pomohou vybrat ty nejlepší parametry pro vámi zvolenou půjčku.

Pokud se náhle rozhodnete pro nákup některého zboží a nemáte dostatečnou finanční hotovost, i přesto můžete svůj nákup realizovat téměř okamžitě v prodejně, protože Cetelem pokrývá síť obchodů v nichž máte možnost nákupu na splátky. Postup je jednoduchý, máte vybrané zboží, poté podepíšete úvěrovou smlouvu s prodejcem a zakoupené zboží si můžete odvést domů. V obchodech kde není možnost nakupovat na splátky můžete využít nákup s kreditní kartou Cetelem. Nákup na splátky je výhodný hned z několika hledisek, např. úvěr lze vyřídit hned v prodejně, nakupovat lze od 3 000,-Kč aniž byste měli ručitele, měsíční splátky, délku úvěru i výši přímé platby je volitelná, ihned se stáváte majitelem zakoupeného a zboží a v neposlední řadě úvěr lze pojistit proti nečekaným událostem.

Auto-moto úvěr slouží jak už název úvěru napovídá pro koupi motorového vozidla nebo motocyklu. Úvěr lze vyřídit přímo u prodejce a nepotřebujete ručitele. Rozmezí úvěru se pohybuje od 20 000,- Kč do 1 000 000,- Kč, auto úvěr je výhodný pro automobily s odpočtem DPH nebo pro osoby jež nárokují státní příspěvky.

Nevýhodou tak jako u jiných nebankovních společností je vyšší RPSN.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server