pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

Citibank Europe plc

CitibankCitibank je stálou bankou, která na našem finančním trhu působí již řadu let o od doby svého vzniku si získala celou řadu příznivců a spokojených zákazníků.

Historie banky Citibank spadá již do začátku 19. století, kdy se však jmenovala zcela jinak. Nejvíce zákazníků této banky se nachází na území USA, která se v roce 2007 považovala za největší banku v zemi. Do podvědomí široké veřejnosti se Citibank dostala především díky změně vlastníka, tato změna proběhla 1. ledna 2008.

Banka se snaží maximálně uspokojit všechny potřeby a přání klientů a nabízí velice rozsáhlé a přívětivé finanční produkty.


Kontakt:

Citibank Europe plc
Bucharova 2641/14, 155 00 Praha-Stodůlky

http://www.citibank.cz
Telefon WORK: +420 233 062 211
Fax FAX: +420 233 061 617

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server