pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

GE Money Bank, a.s.

GE Money BankGE Money Bank je bankou, která má velké zastoupení po celém světě. GE Money Bank působí přibližně ve sto zemích světa, počet zaměstnanců ve všech bankách činí dohromady více než 300 tisíc. V čele GE Money Bank stojí Jeffrey Immet, který banku řídí již od roku 2001 a vše řídí z americké centrály.

Společnost GE Money Bank se nezajímá pouze o peníze, jak by se mohlo na první pohled zdát. Kromě finančnictví se také zabývá výrobou leteckých motorů, telekomunikací, stavebnictvím, lékařskou technikou a dalším. GE Money Bank je proslavená také tím, že se stala hlavním sponzorem Českého olympijského týmu.


Kontakt:

GE Money Bank, a.s.
Vyskočilova 1422/1a, 140 00 Praha-Michle

http://www.gemoney.cz
Telefon:+420 224 442 900
Fax:+420 224 442 901

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server