pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu

Hypotéky

Hypotéka je úvěr zajištěný zástavním právem nemovitosti a nejčastěji jsou využívány k nákupu nemovitosti. Splácení hypoték probíhá v měsíčních splátkách a jejich splatnost je několik desítek let. U hypotečních splátek se většinou využívá anuitní spláceni, což znamená, že výše splátek se v čase při shodně vysoké úrokové míře nemění, mění se pouze poměr mezi jistinou splátkou úroku.

Hypotéky patří mezi bankovní úvěry a mohou je poskytovat nejen banky, stavební spořitelny ale i hypoteční a finanční makléři.

O hypotéku si může zažádat fyzická osoba starší 18 let, která musí mít trvalý pobyt v České republice. K žádosti o hypotéku vám postačí pouze 2 doklady, a to kupní smlouva a potvrzení o příjmu. Pokud se rozhodujete pro hypotéku, zjistíme která hypotéka je pro vás nejvýhodnější a nabídneme vám ty nejlepší podmínky, které jsou v současnosti na trhu. Jsme schopni pro vás porovnat nabídky pěti stavebních spořitelen a deseti bank. A to vše na základě vaší nynější finanční situaci. Našim krédem je totiž to, aby zákazník, který nás osloví měl ty nejpodrobnější informace nejen o aktuálních nabídkách jednotlivých bank a spořitelen, ale také aby naši finanční poradci mohli poskytnout pomoc, popřípadě zodpovědět veškeré otázky týkající se hypotečních úvěrů.

Výše hypotečního úvěru není omezena dosáhnout na hypotéku můžete i v případě, že nemáte vlastní finanční prostředky.

Hypotéka vám pomůže financovat např. koupi bytu, rodinného domu, družstevního bytu, objektu k rekreaci nebo ke koupi stavebního pozemku, na přestavbu, nástavbu nebo rekonstrukci nemovitosti. Dále to jsou vypořádání dědických nároků k nemovitosti, na splácení již dříve poskytnutých půjček nebo úvěrů, popřípadě k refinancování vlastních finančních prostředků které jsou investovány do nemovitostí a mnoho dalšího.
Přejeme vám abyste si vybrali tu banku, nebo stavební spořitelnu jež bude nejlépe vyhovovat vaší finanční situaci.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server