pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

J & T BANKA, a.s.

J & T BANKAVznik této akciové společnosti se píše již rokem 1998. Od tohoto roku úspěšně působí na českém finančním trhu a získala si velký zájem klientely. Historie J&T Banka je spojená především se skupinou J&T, která vznikla o čtyři roky dříve než J&T Banka.

Již od roku 1988, kdy J&T Banka vznikla, si klade poměrně vysoké požadavky na klientelu. J&T Banka má tedy výhradně vysoce privátní klienty, úvěr si u ní nemůže zřídit kde kdo. Kromě finančních úvěrů se také zajímá o finanční inženýrství, díky kterým má banka vysoké zisky.


Kontakt:

J & T BANKA, a.s.
Pobřežní 297/14, 186 00 Praha-Karlín

http://www.jtbank.cz
Telefon:+420 221 710 111
Fax:+420 221 710 211
E-mail:info@jtbank.cz

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server