pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

mBank

MBankSpolečnost mBank je poměrně mladá. Na českém trhu se oblevila až v listopadu 2007, od té doby si však získala celkem slušné zázemí a mnoho spokojených klientů.

Služby, nabízené společností mBank, jsou různorodé. Jednotlivé služby jsou přímo mířené pro fyzické osoby, pro své si přijdou však i podnikatelé. MBank se zaměřuje především na osbní účty, platební karty, spořící účty, kreditní karty, nabízí však i hypotéky, spotřebitelské půjčky, finanční poradenství a mnoho dalšího.

MBank se považuje za tzv. „banku osvobozenou bez zbytečných poplatků“, která se snaží svým zákazníkům nabídnout maximum bez nutnosti platit jakékoli zbytečné poplatky navíc.


Kontakt:

mBank
Karolinská 654/2, 186 00 Praha-Karlín

http://www.mbank.cz
Telefon:+420 844 777 000
E-mail:kontakt@mBank.cz

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server