pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

Modrá pyramida

Modrá pyramidaModrá pyramida je součástí Stavební spořitelny. Cílem Modré pyramidy je zaměření především na stavební spoření, spořící účty a služby jím podobné.

Modrá pyramida byla založena již v roce 1994. Má tedy bohaté zkušenosti, díky kterým jsou zákazníci skutečně spokojení. Ačkoliv v době jeho založení neměla dnešní název, stále fungovala pod Stavební spořitelnou. Název byl změněn v roce 2005.

Služby, které Modrá pyramida nabízí, zaujmou především ty, kteří by si rádi zřídili stavební spoření. Modrá pyramida je vyhlášenou společností v tomto oboru a patří mezi absolutní špičku co se stavebního spoření a produktů tomu podobných týče.


Kontakt:

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Bělehradská 222/128, 120 00 Praha-Vinohrady

http://www.modrapyramida.cz
Telefon WORK: +420 222 824 777
Fax FAX: +420 222 824 113
E-mail: EMAILinfo@modrapyramida.cz

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server