pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

Nebankovní hypotéky

Současný finanční trh nabízí nejen nebankovní půjčky, ale i nebankovní hypotéky. Nebankovní hypotéky mohou pomoci vyřešit vaše nenadále finanční potíže.

Nebankovní hypotékou můžete financovat rekonstrukci nebo koupi nemovitosti, na konsolidaci jiných půjček (refinancování), zkrátka finance lze použít na cokoli.

Nebankovní hypotéky většinou využívají žadatelé, jež jsou vedeni v registru dlužníků, a proto jsou pro banky nežádoucím klientem.

O nebankovní hypotéku může žádat občan České republiky nebo občan Evropské unie který má trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR, občan žijící mimo ČR ale je vlastníkem vhodné nemovitosti na území ČR. Minimální věk žadatele je 20 let, horní hranice věku omezená není. O nebankovní hypotéku mohou žádat maximálně 4 žadatele, např. 2 manželské páry. Žadatel musí být zaměstnán minimálně 3 měsíce a nesmí být ve zkušební nebo ve výpovědní lhůtě. Osoba samostatně výdělečně činná musí podnikat minimálně 2 roky.

Nemovitost kterou ručíte u nebankovní hypotéky musí být na území ČR a musí být určená k bydlení (byt v osobním vlastnictví nebo rodinný dům). Nemovitost musí být pojištěná, pojištění je následně vinklováno ve prospěch investora. Nemovitost kterou žadatel o hypotéku ručí musí být oceněná, pokud žadatel nemá finance na odhad, pak je možno jej uhradit z úvěru. Nebankovní hypotéky se poskytují do 80% tržní ceny nemovitosti a je poskytována individuálně, záleží na stavu nemovitosti, polohy, apod. K zajištění nebankovní hypotéky je možno použit i nemovitost třetí osoby.

Splatnost nebankovní hypotéky je 2 roky až 30 let, hypotéku můžete čerpat ve splátkách, a to maximálně do 6 měsíců nebo najednou. Úrok se pohybuje zhruba kolem 7% a úroková sazba bývá vypočtena aktuálně podle tabulek. Jakmile žadatel podepíše smlouvu, před prvním čerpáním je nutno uhradit zpracovatelský poplatek, který lze hradit i z hypotéky, v tomto případě je o tento poplatek hypotéka navýšena. Hypotéku splácíte v pravidelných měsíčních splátkách, jsou placeny inkasem z účtu klienta.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server