pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

Nebankovní úvěry

Nebankovní úvěr je úvěr, který poskytují nebankovní společnosti. Peníze které jsou použity pro nebankovní úvěry jsou z firemních nebo soukromých zdrojů, a proto jsou pro žadatele mnohem dostupnější než úvěry bankovní. Pokud se rozhodnete zažádat o nebankovní úvěr, musíte počítat s tím že budete ručit nemovitosti, jiným majetkem nebo je ještě třetí možnost, a to získat nebankovní úvěr na směnku. Jelikož nebankovní úvěr je daleko více dostupnější, úroková sazba je podstatně vyšší.

Pokud se rozhodnete pro nebankovní úvěr, musíte doložit doklady které jsou nutné při sepsání smlouvy. Poté vás navštíví zaměstnanec společnosti, který provede prohlídku nemovitosti kterou ručíte. Následuje posouzení vašeho úvěru a nakonec podepsání smlouvy a vyplacení peněz.

Pro vyřízení žádosti o nebankovní úvěr vám stačí doložit platný občanský průkaz,list vlastnictví a výpis z katastru nemovitosti (na počkání jej dostanete na Katastrálním úřadě), nabývací titul (kupní smlouva) a fotografie nemovitosti kterou jste se rozhodli ručit. Splatnost nebankovního úvěru se pohybuje i několik let, záleží na tom o jak velký úvěr si zažádáte.

Výhody které máte při získání nebankovního úvěru jsou ty, že můžete ručit jakýmkoli podnikatelským objektem, při ručení nemovitosti nemusíte mít její odhad a ani neplatíte ocenění nemovitosti, není nutné dokládat potvrzení o příjmu ani daňové přiznání. Úvěr lze vyplatit v několika splátkách, poplatky za poskytnutí nebankovního úvěru neplatíte. Úvěr lze použít na cokoli, např. i na vypořádání exekucí a dluhů.
O nebankovní úvěry mohou žádat nejen zaměstnanci, ale i důchodci, živnostníci i malé firmy, a to i v takovém případě, že jsou vedeni v registru dlužníků.

Zastavit lze byt v osobním vlastnictví, rodinný domek, družstevní byt nebo nemovitost třetí osoby. Vyřízení trvá přibližně jeden týden a peníze jsou odeslány na váš účet.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server