pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

PPF banka, a.s.

PPF BankaAkciová společnost PPF Banka patří mezi součást skupiny PPF, zabývající se financemi. Účel PPF Banky spočívá v tom, že tato banka navazuje na činnost První městské banky. Tato bana byla zaměřena především na komunální klientelu.

Později se služby PPF Banky rozšířily, a to především pro podnikatele a investiční služby, tedy obchodování na českých a mezinárodních trzích.

PPF Banka je v současné době jedno ze tří řídících skupin, která je zodpovědná za expanzi skupiny PPF v daných regionech.


Kontakt:

PPF banka, a.s.
Evropská 2690/17, P.O.Box 177, 160 00 Praha-Dejvice

http://www.ppfbanka.cz
Telefon WORK: +420 224 175 888
Fax FAX: +420 224 175 980
E-mail: EMAILinfo@ppfbanka.cz

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server