pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu

Půjčka na auto

Dosloužil vám váš plechový miláček a máte nedostatek financí na zakoupení nového, nebo ojetého automobilu? V tom případě máme pro vás řešení a tím řešením je tzv. půjčka na auto. Půjčka na auto je půjčkou nebankovní. Aby vám byla půjčka schválena, stačí jen doložit občanský průkaz a řidičský průkaz. Pokud vám chybí jeden z dokladů při sepisování smlouvy, tak se vůbec nic neděje, chybějící doklad je možno doložit v průběhu schvalování půjčky. Výše půjčky na auto se pohybuje v rozmezí od 30 000,- Kč do 200 000,- Kč, maximální počet splátek je 84 měsíců. Potvrzení o příjmu není potřeba a neplatíte ani žádné poplatky. Nejedná se o leasingové úvěry, automobil je váš, i když nemáte půjčku ještě splacenou.

Získat půjčku na auto je velmi jednoduché, ale jelikož jde o půjčky nezajištěné a bez ověřování údajů o žadateli, zda je veden v registru dlužníků, či nikoliv, jsou tyto půjčky rizikové. Proto je toto vysoké riziko vyváženo vyšším úrokem. Pro případ, že máte obavy, že byste nemohli půjčku dlouhodobě splácet, např. z důvodu nemoci, nebo ztráty zaměstnání je vhodné sjednat si pojištění schopnosti úvěr splácet.

Tento nový druh půjčky je na českém trhu novinkou a je určen především pro ty z vás, kteří chcete zakoupit automobil nový i ojetý, z bazaru nebo od jiné osoby. Pokud se rozhodnete pro tento druh půjčky, nemusíte nikam chodit, vyřídit půjčku na auto lze z pohodlí vašeho domova. Postačí jen vyplnit na příslušné internetové stránce přiložený formulář a odeslat jej. Během jedné hodiny budete vyrozuměni SMS zprávou, nebo emailem, zda vám byla půjčka schválena nebo nikoliv a v jaké výši. V případě, že budete souhlasit s finančními podmínkami, operátor si s vámi domluví termín schůzky pro podepsání smlouvy.

Pokud ještě stále váháte zda si auto budete financovat pomocí půjčky nebo leasingu? Věřte, že půjčka je výhodnější než leasing, jelikož vás koupě automobilu vyjde podstatně levněji, a to jak u ojetých tak i nových vozů.
půjčka

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server