pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

Půjčky od soukromých investorů

V současné době, kdy je vysoká nezaměstnanost a domácnostem se nedostává dostatek financí jsou velmi oblíbené půjčky od soukromých investorů. Půjčky od soukromých investorů využívá podstatně více žadatelů než půjčky v bankovním sektoru, protože pro získání půjčky v bance je přece jen obtížnější než od soukromého investora. Půjčky od soukromých investorů jsou poskytovány ze soukromých zdrojů majetných osob nebo firem. Téměř v každých inzertních novinách je několik desítek inzerátů nabízející půjčky, a proto každý z vás má možnost získat peníze na cokoli, a to během velmi krátkého horizontu.

Výhod u půjček od soukromých investorů je mnoho, především jsou snadno dostupné, jelikož není prověřováno zda žadatel je schopen splácet či nikoliv. Dále soukromý investor nezkoumá zda jste vedeni v registru dlužníků nebo ne a překážkou pro získání půjčky od soukromého investora není ani výše vašeho příjmu, protože investor nevyžaduje potvrzení o vašem příjmu. Další výhodou půjčky od soukromého investoru je bezesporu rychlost, protože hotovost vám může být předána ihned po podepsání smlouvy. V neposlední řadě další výhodou u půjček od soukromých investorů je to, že se vás nikdo neptá na co peníze použijete.

Nyní se povíme něco o nevýhodách půjček od soukromých investorů. V prvé řadě to jsou dosti vysoké úroky a RPSN (roční procentní sazba nákladů). Další nevýhodou je i to, že někteří investoři vyžadují ručení vlastním majetkem, většinou je to nemovitost.

A na co si dát pozor u půjček od soukromých investorů pokud se rozhodnete pro tuto půjčku? Především si musíte vybrat takového investora, který je prověřený nebo kterého znáte osobně. Dále doporučujeme pečlivě přečíst smlouvu a neplaťte žádné poplatky předem. Splátkový kancelář by měl být jasný a měl by být nastaven tak aby jste byli schopni jednotlivé splátky splácet, protože u opožděných splátek pak naskakuje dost velké penále. Pokud budete ručit svým majetkem a nebudete moci řádně splácet, může se stát že se stanete snadnou oběti soukromého exekutora.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server