pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

Raiffeisenbank, a.s.

RaiffeisenbankRaiffeisenbank je společností, fungující na českém trhu již od roku 1993. Raiffeisenbank patří k solidním bankám, které se snaží klientům poskytnout maximálně výhodné dostupné služby a uspokojit a náročné zákazníky.

Raiffeisenbank se v roce 2008 spojila s eBankou, což vedlo ke značným změnám v oblasti služeb. V roce 2008 byla banka Raiffeisenbank prohlášena za největší banku v ČR.

Raiffeisenbank nabízí mnoho produktů, které zaujmou i ty nejnáročnější. Snaží se plně vyhovět všem požadavkům zákazníka a docílit k jeho maximální spokojenosti.


Kontakt:

Raiffeisenbank, a.s.
Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha-Nusle

http://www.rb.cz
Zelená linka WORK: +420 800 900 900
Telefon WORK: +420 221 141 111
E-mail: EMAILinfo@rb.cz

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server