pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

UniCredit Leasing

Společnost UniCredit Leasing je na trhu již 19 let a je leasingovou společnosti s finančním zázemím evropské bankovní skupiny UniCredit Group. UniCredit tvoří s ostatními leasingovými společnostmi v ostatních zemích střední Evropy největší leasingovou skupinu. Pobočky UniCredit Leasingu najdete téměř ve všech krajských městech.

Pomocí UniCredit Leasingu můžete financovat osobní, užitková i nákladní vozidla, motocykly i autobusy. Dále můžete financovat zařízení technologických celků a pořízení strojů. Další skupinou jsou nemovitosti, a to financování průmyslových objektů u nichž je pořizovací cena vyšší než 20 mil. korun.

A jaké produkty UniCredit Lesin nabízí? Je to UCL lease (finanční leasing) jde o finanční pronájem s následně odkoupením pronajaté věci. Předmět leasingu je v majetku společnosti a

po ukončení smlouvy a zaplacení zůstatkové hodnoty přechází vlastnické právo na nájemce, pokud využijete práva odkoupení předmětu leasingu. Zpětný leasing slouží především pro uvolnění financí pro jiné účely. Operativní leasing je poskytování služeb, nejedná se o pořízení financí. Splátkovým prodejem lze financovat např. nákladní automobily, prostředky hromadné dopravy nebo čistírny odpadních vod, rekonstrukce investičních celků, atd. Výhodou splátkového prodeje je okamžitý přechod vlastnictví k předmětu splátkového prodeje, čímž je splněna jedna z podmínek pro možnost čerpání státní dotací a subvencí. Pokud se rozhodnete pro ojeté vozidlo, pak můžete využít úvěr Direct Credit, podmínkou tohoto úvěru je minimální cena automobilu 100 000,- Kč a jeho stáří maximálně 12 let.

Pokud jste soukromou osobou a rozhodli jste se uzavřít smlouvu s UniCredit Leasing, můžete využít produkty UCL FinAuto, UCL CreditAuto nebo UCL LeaseAuto. K uzavření smlouvy potřebujete platný občanský průkaz, cestovní pas, rodný list nebo řidičský průkaz, potvrzení o výši příjmu, výplatní pásky za poslední 3 měsíce a výpisy z účtu na který je vaše výplata zasílána. Pokud jste OSVČ musíte doložit potvrzené daňové přiznání, výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list a kopii osvědčení o registraci plátce DPH.

Nevýhodu těchto leasingu je v tom, že předmět leasingu se stává vašim majetkem až po zaplacení poslední splátky.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server