pjka
Reklama

VPS servery s garancí výkonu


Klikni pro více informací. Klikni pro více informací. Klikni pro více informací.

Úvěry na bydlení nebankovně

Chystáte se koupit, rekonstruovat či postavit dům nebo byt? Pokud ano, pravděpodobně se neobejdete bez hypotéky. Právě hypotéka patří v současné době mezi nejvyhledávanější typ úvěrů. Hypotéka je dlouhodobý úvěr s nízkým příjmem. Problém je však v tom, že stejně jako všechny bankovní produkty, i u hypotéky je zejí získání velmi náročné. Banky mají totiž extrémně přísné podmínky pro schvalování úvěrů a je-li váš příjem podprůměrný nebo jste měli v minulosti problémy se splácením a octli jste se v registr dlužníků, žádost vám bude zamítnuta.

Snadným řešením je nebankovní hypotéka. Ta je u nás velice populární, jelikož umožňuje zřízení právě zmíněným rizikovým klientům. Tato hypotéka je nabízena většinou nebankovních společností s dobrými zkušenostmi a mnohaletou praxí, nabízené produkty jsou tak velice kvalitní.
A pro koho je nebankovní hypotéka vhodná? Prakticky pro každého. Máte-li nízký příjem, vůbec to nevadí. U tohoto produktu totiž není doklad o výši příjmů vůbec potřebný, tato hypotéka je tak vhodná i pro nezaměstnané. Zatímco banky stanovily laťku minimálního příjmu velmi vysoko, u tohoto produktu nemusíte mít příjmy žádné.

Produkt je vhodný i pro neplatiče a dlužníky se záznamem v registru dlužníků. Do tohoto registru se totiž vůbec nenahlíží, nezáleží tak na tom, máte-li nějaké dluhy a jak jsou vysoké.

Existuje i produkt americká hypotéka, který je určen všem, kteří by si hypotéku rádi zřídili, její prostředky by však použily k jiným účelům než k financování nemovitosti. Tato americká hypotéka je tzv. bezúčelový úvěr, u kterého nemusíte dokazovat využití financí. Získané prostředky tak můžete použít k financování čehokoliv.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server